Płatność i zamówienie

Formy płatności dostępne w sklepie bzyki.com

 • Płatność online w ramach usługi Shoper Płatności (realizowana przez podmiot Blue Media S.A.).
 • Płatność online w ramach usługi Przelewy24 (realizowana przez podmiot PayPro S.A.). 
 • Płatność przy odbiorze przesyłki (za pobraniem).
 • Przelew bankowy (bezpośrednio).

 

Dane do przelewu bankowego

Bank: SGB Bank Spółdzielczy w Sandomierzu
Nr konta: 55 9429 0004 2001 0002 6055 0001

Szczegółowe informacje na temat form płatności i realizacji zamówień

 1. Ceny podane w Sklepie są podane w polskich złotych i są cenami brutto (uwzględniają podatek VAT lub inne podatki jeśli są wymagane przez przepisy prawa np. podatek akcyzowy).
 2. Sprzedawca nie stosuje mechanizmów indywidualnego dostosowywania cen w Sklepie na podstawie zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
 3. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen Towarów prezentowanych
  w Sklepie, wprowadzania nowych Towarów, wycofywania Towarów, przeprowadzania promocji i dawania rabatów, a także czasowego oferowania Towarów nieodpłatnych. Powyższe uprawnienie nie ma wpływu na Zamówienia, które zostały złożone przed datą wejścia w życie którejkolwiek ze zmian. Szczegóły i czas trwania zawsze zawarte są w opisie danego Towaru.
 4. Czas trwania każdej promocji jest ograniczony. Rabaty i promocje nie sumują się. Szczegóły promocji zawarte są w jej opisie na stronie lub podstronach Sklepu albo w regulaminie danej promocji.
 5. W każdym przypadku informowania o obniżeniu ceny Towaru lub usługi obok informacji o obniżonej cenie Sprzedawca uwidacznia również informację o najniższej cenie danego Towaru, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki.
 6. Jeżeli dany Towar jest oferowany do sprzedaży w Sklepie internetowym w okresie krótszym niż 30 dni, obok informacji o obniżonej cenie Sprzedawca uwidacznia również informację o najniższej cenie danego Towaru, która obowiązywała w okresie od dnia rozpoczęcia oferowania tego Towaru w sprzedaży do dnia wprowadzenia obniżki.
 7. W przypadku Towarów, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub mają krótki termin przydatności, obok informacji o obniżonej cenie Sprzedawca uwidacznia informację o cenie sprzed pierwszego zastosowania obniżki, z zastrzeżeniem, że terminy, o których mowa w ust. 6 i 7, nie mają zastosowania.
 8. Sprzedawca nie korzysta z narzędzi zewnętrznych dostawców, aby zrealizować wymagania w zakresie cen, promocji i obniżek oraz ich prezentacji na stronie i podstronach Sklepu.
 9. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:
  • za pośrednictwem systemu Shoper Płatności (realizowana przez Blue Media S.A.);
  • za pośrednictwem systemu Przelewy24 (realizowana przez podmiot PayPro S.A.)
  • za pobraniem - płatne przy odbiorze Towaru. Towar zostanie wydany po otrzymaniu płatności przy odbiorze;
  • przelewem elektronicznym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy.
 10. W przypadku płatności elektronicznych Towar zostanie wysłany po otrzymaniu i zaksięgowaniu przelewu/płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy.
 11. Do każdego Zamówienia wystawiany jest dowód zakupu tj. paragon lub faktura (imienna lub na firmę, jeśli zostały podane dane firmy i Klient zgłosi Sprzedawcy chęć otrzymania faktury w ten lub inny skuteczny sposób) w wersji elektronicznej, która zostaje przesłana do Klienta automatycznie, na co Klient niniejszym wyraża zgodę.
 12. Jeżeli Klient potrzebuje wystawienia faktury VAT EU, powinien skontaktować się ze Sprzedawcą podając swój numer Zamówienia oraz dane do faktury. W przypadku błędnego wystawienia faktury zostanie wystawiona faktura korekta.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl